Alena Haasová

Alena
Haasová

Nově školení maderoterapie a Body Wraps slim pod záštitou Dr.Nek v
Centru tvarování postavy Aleny Haasové v Teplicích!

KURZY TEPLICE

Jmenuji se ALENA a nejsem jen fitness trenérka

Jsem Alena Haasová a působím v Teplicích a Ústí nad Labem jako fitness trenérka. Má láska ke sportu a péči o tělo mě ale dovedla dál. Otevřela jsem si své Body studio – studio tvarování postavy kde nabízím různé procedury, které napomáhají k zeštíhlení a formování postavy. 

Nabízím kurzy Kolumbijské maderoterapie, maderoterapie obličeje a Body Wraps slim. 

Prožijte jedinečný zážitek s Kolumbijskou maderoterapií, která kombinuje tradiční techniky s moderními postupy. Naše terapie vás ponoří do hlubokého stavu relaxace, zatímco používáme 100% přírodní dřevěné nástroje pro optimální výsledky.

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu (zábalu). Tato metoda se využívala již od dob staré egyptské civilizace. My tuto metodu známe z americké Floridy, kde si tyto zábaly již přes 30 let pochvalují snad všechny hollywoodské hvězdy. Úspěšný boj s celulitidou či efektivní hubnutí máte na dosah ruky. 

Jmenuji se Alena Haasová a jsem osobní trenér s praxí 12 let. Přemýšlela jsem jak udělat ženy šťastnější v jejich těle a rozšířila služby nejprve o Body wrap slim a následně i maderoterapii těla i obličeje a Ice maderoterapii.
Alena Haasová
Kurzy Teplice

Adresa

Za Obloukem 223, 417 23 Košťany

Kontakt

+420 737 168 088 alenahaasova24@gmail.com

Pracovní hodiny

Dle telefonní domluvy