Monika Červeňová

Nově školení maderoterapie pod záštitou Dr.Nek v MaderoTherapy Plzeň!

KURZY plzeň

Jmenuji se monika a jsem zapálená madero terapeutka

Jmenuji se Monika Červeňová, jsem zapálená maderoterapeutka a nabízím své služby a kurzy v Plzni. Nabízím kolumbijskou i brazilskou maderoterapii, maderoterapii obličeje. Můj salon funguje od roku 2021 a má stovky spokojených zákazníků.

Prožijte jedinečný zážitek s Kolumbijskou maderoterapií, která kombinuje tradiční techniky s moderními postupy. Naše terapie vás ponoří do hlubokého stavu relaxace, zatímco používáme 100% přírodní dřevěné nástroje pro optimální výsledky.

Oživte své tělo s exotickou Brazilskou maderoterapií. Tato terapie využívá speciálně vyrobené dřevěné nástroje, které stimulují cirkulaci a detoxikují tělo. S každou návštěvou získáte jistotu použití 100% kvalitních a přírodních produktů.

Objevte tajemství mladistvého vzhledu s naší maderoterapií obličeje. Tato terapie využívá dřevěné nástroje k jemné masáži obličeje, stimulaci kolagenové produkce a zlepšení pružnosti pleti. Přírodní produkty zaručují bezpečnou a efektivní péči.

Salon MaderoTherapy Plzeň funguje od roku 2021 a je to první salon v Plzni, který se věnuje výhradně Maderoterapii. Maderoterapie mě natolik ohromila, že se ji věnuji intenzivně 3 roky. Ke každé klientce přistupuji individuálně dle potřeb a mám za sebou spoustu krásných proměn mých klientek, což potvrzuje několik stovek kladných recenzí. Mám certifikace jako Sportovní masér, na Maderoterapii Kolumbijskou i Brazilskou, Maderoterapii obličeje, Gua Sha Masaž, Ruční Lymfodrenáž, Bambusovou masaž.
Monika Červeňová
Kurzy Plzeň

Adresa

Skvrňanská 54, Plzeň 3

Kontakt

maderoplzen@gmail.com
608 651 360 / 777 985 494

Pracovní hodiny

Úterý 8:00 - 16:00, Středa 13:00 - 19:00,
Čtvrtek 8:00 - 16:00, Pátek 8:00 - 16:00,
Sobota 9:00 - 14:00