Fresh Look

Fresh Look

Salon Margaretka je nyní Fresh Look! Najdete nás tak na nové adrese Fresh look | Salon Margaretka

Jsme Kosmetický salon Margaretka a naše cesta začala s jednoduchou myšlenkou – dát každé ženě příležitost cítit se krásně a sebevědomě díky zdravé a dobře ošetřené pleti.

Naše cesta začala před několika lety, kdy jsme pochopili, že péče o pleť není jen o kosmetice, ale o celkovém zdraví a pohodě. Právě v tomto okamžiku se zrodila myšlenka otevřít salon, který by spojoval odborné znalosti a péči s nejkvalitnějšími dermokosmetickými produkty na trhu.

Náš ideální zákazník? Těžko říci, protože věříme, že každá žena si zaslouží cítit se nádherně. Ať už jste mladá dívka, která se snaží zvládnout problémy s akné, nebo dáma, která chce efektivně bojovat proti stárnutí pleti – jsme tady pro vás.

Co nás dělá unikátními? Naše závazky. Jsme zavázáni k tomu, že vám poskytneme nejlepší možnou péči. Proto používáme v našem salonu vysoce kvalitní dermokosmetiku CHRISTINA, která efektivně řeší nejrůznější estetické problémy pleti. Naše poradenství a péče nekončí v okamžiku, kdy opustíte náš salon. Jsme zde pro vás kdykoli, abychom vám pomohli a poradili, co vaše pleť potřebuje, abyste se cítila krásně.

Služby, které nabízíme

Kosmetická péče
Úprava řas a obočí
Laminace řas a obočí
Prodlužování řas
Mikrojehličkování dermapenem
BB Glow
Maderoterapie
Barber
Masáže

Adresa a kontaktní informace

Adresa: Prosecká 848/97
Praha 9 Prosek 19000
Tel: +420 774 942 682
E-mail: info@salonmargaretka.cz

Sociální sítě

https://www.instagram.com/studiofreshlook/?hl=cs
https://www.facebook.com/studio.FRESH.LOOK/?locale=cs_CZ

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@salondrnek.cz